MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ NA KALWARII
14 kwiecień 2017

14 kwietnia 2017 r. odbyła się z naszej parafii pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej na Misterium Męki Pańskiej.
Wyruszyliśmy z Zawady około godziny 3:00 w nocy. W pielgrzymce uczestniczyło około 35 osób. Pielgrzymowali z nami parafianie z Klomnic, Rędzin a także pielgrzymi z Bełchatowa. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale najważniejsze, że mogliśmy towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego drodze na Golgote i przeżywać duchowo sens całego cierpienia, które wziął na siebie Pan Jezus. Do Zawady wróciliśmy po godzinie 19:00.
Dziękuję Księdzu Proboszczowi, wszystkim pielgrzymom, a także kierowcy p. Czarkowi Zatoniowi, za wspólne przeżycie Wielkiego Piątku.
Ewa Baran

Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa