25-lecie kapłaństwa Ks. Szczepana / Boże Ciało

11 czerwca 2020 roku w naszej parafii obchodziliśmy 25 rocznicę święceń kapłańskich Ks. Proboszcza Szczepana oraz Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Z inicjatywy Kół różańcowych, Rady parafialnej i parafian została zorganizowana część artystyczna – były życzenia, kwiaty, krótka prezentacja, w trakcie której Laura Grabarczyk zaśpiewała utwór „Sutanna”. P. Helena Budziałowska odczytała wiersz napisany specjalnie na tę okazję. W uroczystościach brała udział także Mama Ks. Szczepana pani Józefa, na ręce której zostały złożone kwiaty i podziękowania za dar życia i trud wychowania.

Po części artystycznej, Ks. Jarosław Grabowski wraz z Ks. Proboszczem Szczepanem odprawili uroczystą Mszę Św, po czym odbyła się procesja Bożego Ciała, która tego roku w związku z pandemią koronawirusa odbyła się na placu kościelnym.

Tekst: Ewa Baran
Prezentacja: Ewelina Karbowska i Dawid Baran
Zdjęcia: Hubert Serdelski