Imieniny proboszcza Ks. Szczepana

Drogi Księże Proboszczu!
W dniu Twoich imienin pragniemy Ci złożyć w imieniu całej wspólnoty parafialnej najserdeczniejsze życzenia. Obfitości łask i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia, radości z pełnienia posługi kapłańskiej i wytrwałości w podążaniu drogą Bożą.
Życzymy nade wszystko zdrowia, pogody ducha, niech zawsze otaczają Cię życzliwi i szczerzy ludzie.
Pielęgnuj w sobie dar kapłaństwa, a uśmiech, poczucie humoru, optymizm i entuzjazm niech Cię nigdy nie opuszcza. Niech Matka Najświętsza ma Cię zawsze w swej opiece.
Dziękujemy za otwartość, życzliwość i podejmowane działania dzięki którym nasza parafia zmienia się i pięknieje. Oby nigdy nie zabrakło Ci Księże Proboszczu sił i zapału do kontynuowania swoich zamierzeń.
Szczęść Boże!
Parafianie