Imieniny Ks. Prof. Jarosława

2 maja o godzinie 11:00 w naszym parafialnym kościele odprawiona została zokazji imienin, Msza Św. za Księdza Profesora Jarosława Grabowskiego -Redaktora naczelnego Tygodnika Katolickiego ,,Niedziela”.


Drogi Księże Jarku, Przyjacielu naszej wspólnoty parafialnej!
Z okazji imienin życzę Ci w imieniu swoim i parafian dużo zdrowia, pogody ducha i wiele radości każdego dnia. Niech Twoja praca przynosi obfite owoce i jednoczy ludzi w jedną Chrystusową owczarnię. Niech Duch Święty prowadzi i umacnia w posłudze kapłańskiej, a Maryja otacza opieką i uprasza u swego Syna potrzebne łaski. Niech nigdy nie zabraknie Księdzu marzeń i odwagi ich realizowania, a Pan Bóg, niech otacza Księdza dobrymi, życzliwymi ludźmi.
Dziękujemy za obecność w śród nas,oraz umiejętność słuchania i dzielenia się Dobrą Nowiną.
Szczęść Boże

Tekst: Ewa Baran
Foto: Hubert Serdelski