Imieniny Ks. Szczepana

Dziś w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, a zarazem w święto Świętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa nasz Ksiądz Proboszcz Szczepan obchodził swoje imieniny. Darem dla Księdza Proboszcza od Róży Świętego Józefa i Rady parafialnej jest ornat z wizerunkiem Świętej Rodziny, w którym Ksiądz sprawował Eucharystię o godzinie 11:00.

Były życzenia, kwiaty i wiersz, który napisała na tę okazję Pani Budziałowska. W uroczystej Mszy Świętej przy ołtarzu, towarzyszył Księdzu Proboszczowi, Przyjaciel Ksiądz Profesor Jarosław Grabowski, dyrektor naczelny Katolickiego Tygodnika Niedziala.

Drogi Księże Proboszczu Szczepanie
W imieniu Róży Świętego Józefa i Rady parafialnej, życzę Ci przede wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha, błogosławieństwa Bożego i matczynej opieki, oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej zawsze towarzyszyły Ci, świętość, gorliwość i poświęcenie, abyś był silny mocą miłości, mocą wiary, tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus. Niech Matka Boża i nowo narodzone Dziecię tulą Cię do swojego serca.

Szczęść Boże