Boże Ciało

Po dwuletniej przerwie uroczysta procesja do czterech ołtarzy ponownie zawitała na ulicach Zawady.

Po mszy świętej parafianie wraz z ochotnikami straży pożarnej, żywym różańcem, dziećmi pierwszokomunijnymi, młodzieżą, ministrantami, a przede wszystkim z Jezusem Chrystusem wyszli z procesją do czterech ołtarzy przygotowanych w tym roku przez rodziny: Wilk, Perlińskich, Biegas oraz OSP Zawada.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego święta: rodzinom, które przygotowały ołtarze, ministrantom za posługę przy ołtarzu i w trakcie całej procesji, straży pożarnej, dzieciom pierwszokomunijnym, panu Igorowi oraz pani Magdalenie za oprawę muzyczną oraz panu Mirosławowi Mortoń, który zawsze jest do dyspozycji parafii. Również i w tym roku pomógł w nagłośnieniu procesji.