Imieniny Ks. Szczepana

Czcigodny Księże Proboszczu!
Drogi Solenizancie!

Dzień imienin to jedna z niewielu okazji by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie parafialnej. Na początku jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za Twoją obecność w naszej parafii, za to, że prowadzisz nas do Jezusa, że jesteś naszym duchownym przewodnikiem. W imieniu Róży Św. Józefa, rady paratialnej i wszystkich parafian życzymy Ci, aby Dobry Bóg obdarzał Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem i radością, a Duch Święty niech opromienia swoim światłem ścieżki Twojego życia. Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza niech zawsze ma Cię w swej opiece.

Wierzymy, że Św. Szczepan – Twój patron, będzie wypraszał Ci u Pana Boga wszystkie potrzebne łaski, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które będziesz podejmować przez kolejne lata kapłaństwa.